Eminent granule pre psa Adult 26/15 15kg

Kuracie mäso, ryža, vitamíny a minerály.
    Dostupnosť:
  • skladom
  • 15 kg
  • Obj.číslo: 2960
  • EAN: 8591184001188
  • PRE ZOBRAZENIE VEĽKOOBCHODNÝCH CIEN JE POTREBNÁ REGISTRÁCIA
Availability: In Stock
34,95 € s DPH
29,13 € bez DPH

KRMIVO PRE DOSPELÝCH PSOV MALÝCH A STREDNÝCH PLEMIEN

Receptúra je vytvorená s ohľadom na špecifické požiadavky malých a stredných plemien psov. Ľahko stráviteľné kuracie bielkoviny a ideálna hladina tukov zaisťujú dostatok energie a vynikajúcu kondíciu a vitalitu. Tvar a veľkosť granúl sú prispôsobené pre psy malých a stredných plemien. Krmivo pomáha udržať optimálnu hmotnosť, kvalitnú srsť, posilňuje imunitu a zaisťuje dobré trávenie.

Obsahuje minimálne 72 % bielkovín živočíšneho pôvodu. 250 g hydinovej múčky v 1 kg krmiva zodpovedá 930 g čerstvého mäsa.

 

PROTEIN 26 % /  TUK 15 %

 

Zloženie: hydinová múčka (25 %), kukurica, cirok (9 %), hydinový tuk, hrach, ryža, kukuričný proteín, hydrolyzovaná hydinová pečeň, sušené jablká, cukrovarské rezky, ľanové semienko, pivovarské kvasnice,  kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), beta-glukány, bylinný komplex (žihľava, plod anízu, Yucca schidigera), doplnkové látky (vitamíny, mikroprvky, aminokyseliny).

 

IMUNITA
Beta-glukány, MOS a FOS posilňujú imunitný systém. Vitamíny E a C zvyšujú obranyschopnosť organizmu, podporujú ochranu a regeneráciu buniek.

 

KONDÍCIA
Esenciálne aminokyseliny lyzín a metionín sú dôležité pre obnovu svalového tkaniva a napomáhajú udržiavať dobrú kondíciu zvieraťa.

 

CHRUP
Optimálny pomer vápnik/fosfor a tiež ideálny tvar a štruktúra granúl podporujú zdravý chrup.

 

Informácie k produktu v PDF.

Customer Reviews

Write A Review

Menu