Nový tovar MAREC 2022

Nový tovar kvety z Holandska prídu v utorok večer 29.03.2022 v predaji od stredy 

Nový tovar bylinky v predaji od stredy 23.03.2022

Nový tovar od stredy 23.03.2022

Hydrangea Pan Garden Light Collection 17 cm /30 cm 

Nový tovar od stredy 23.03.2022

Hydrangea macr. Little mix Mix Pot 17 cm /40 cm 

Nový tovar v predaji od stredy 23.03.2022

1. Jahoda skorá veľkoplodá - Honeoye

 patrí k úrodným, odolným a na pestovanie nenáročným holandským odrodám. Rastliny majú silnú vitalitu. Výsledné plody majú pravidelný kužeľovitý tvar a dosahujú veľké úrody. Šupka je intenzívne červená a lesklá, podobnú farbu má aj šťavnatá dužina. Má vynikajúcu, sladkú chuť s vínovou nôtou a jedinečnou arómou. Zrelé jahody, dozrievajúce veľmi skoro. Odporúčajú sa používať ako dezertné ovocie, na zdobenie sladkých jedál a na domáce zaváranie. Výhodou tejto odrody je aj jej vynikajúca odolnosť voči chorobám jahôd - škvrnitosti listov a plesni sivej.

2. Jahoda stále rodiaca SELVA 

Táto odroda stredne silného, voľného a rozložitého rastu. Jahodová dezertná odroda, opakovaná plodnosť v júli / auguste až do mrazov. Obdobie medzi prvým a druhým rodením nepresahuje 2-3 týždne, čo znamená, že táto odroda dáva úrodu prakticky nepretržite až do mrazov. Plody dobrej chuti, veľké až veľmi veľké, ich šupka je červenoružová s výrazným leskom, odolná voči oderom, dužina je svetlejšia ako šupka, málo aromatická, plody sú veľmi pevné a dobre znáša transport. Úrodná odroda, kvôli opakovanému kvitnutiu treba odstraňovať prvé kvety, aby sa získali väčšie a zdravšie plody. Najvyššia úroda v druhom roku. Odrezky málo náchylné na choroby (červená škvrnitosť listov, biela škvrnitosť listov, múčnatka, pleseň sivá.

3. Muškát previsnutý jednoduchý  10 pack rôzne farby 

4. Muškát previsnutý plnokvetý 10 pack rôzne farby

5. Muškát stojatý 10 pack rôzne farby 

6. Levanduľa zimujúca sadenice, skalničky, karafiáty, anemonka 

Nový tovar kvety z Holandska prídu v utorok a v predaji budú od stredy 23.03.2022

Nakoľko sa nám dnes totálne vypredali všetky kvety tak zajtra 9.3.2022 od rána budú na všetkých našich predajniach privezené čerstvé veľkokveté primule a pridávame aj  kvety z Holandska na piatok večer. 

Nový tovar kvety aj k MDŽ,

 v predaji už od utorka rána 08.03.2022